PAŹDZIERNIK


JESTEŚMY NA BASENIE – Kolejny sezon ba basenie w Żarowie rozpoczęty 🙂

TYDZIEŃ ZWIERZĄT DOMOWYCH – Dziś temat; Pieski i Koty. U dzieci były już prawdziwe psy a teraz lepią z plasteliny doskonaląc motorykę małą.

JESIENNE PRACE – #maliartysci#kasztany#farby#motorykamala#wspieranierozwojudzieci#pracaindywidualna#pejzazjesienny#mandar

KASZTANY-Winogronka skorzystały z darów jesieni na zajęciach matematycznych, przeliczały kasztany oraz układały z nich różne kształty.

JESIENNY SPACER– Dzisiaj dzieci z grupy Cytrynek, korzystając z pięknej jesiennej pogody, wyruszyły na długi spacer po okolicy.

ANGIELSKI W PODRÓŻY – 16 października delegacja  z grup winogron,poziomek i zero odebrały dyplomy i nagrody na oficjalnym rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Angielski w podroży”. Który odbył się w klubie”Bolko w  Świdnicy”. Każda grupa otrzymała książkę z języka angielskiego wraz z płytą CD oraz grę edukacyjną. Gratulujemy 🙂

PASOWANIE NA ŻŁOBKOLACZKA I PRZEDSZKOLAKA – 15 października w Europejskiej Akademii Dziecka odbyło się pasowanie na Żłobkolaczka i Przedszkolaka. Dzieci z grupy Cytrynek i Mandarynek przygotowały piękne występy, po których nastąpiło uroczyste pasowanie oraz poczęstunek.

DZIEŃ NAUCZYCIELA -Dziś niespodzianka dla pani Ady..Dzień Nauczyciela w grupie Poziomek przebiegł bardzo uroczyście. Były kwiaty, czekoladki i życzenia od kochanych przedszkolaków.

SPOTKANIE Z PIESKAMI – Dziś w naszym przedszkolu gościliśmy pracowników schroniska wraz z dwoma uroczymi psami. Dzieci mogły dowiedzieć się w jaki sposób można zaadoptować psa, jak wygląda opieka nad nimi oraz czego nie należy robić, aby piesek się nie przestraszył. Na koniec dzieci wręczyły przygotowane przez siebie rysunki zwierząt. Każdy miał także okazję przywitać się z pieskiem.

 STRAGAN – Dzieci z grupy Poziomek i Winogron, dzięki przyniesionym owocom i warzywom stworzyły stragan, który można podziwiać na półpiętrze naszego przedszkola. przedszkola.

DZIEŃ CHŁOPAKA  – w piątek 28.09, w żłobku i przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Były tańce, słodkie upominki, dekorowanie babeczek i własne wypieki. Wszyscy się świetnie bawili.

Content | Menu | Access panel