LISTOPAD


ANDRZEJKI Dziś w naszym przedszkolu, wszystkie dzieci uczestniczyły w grach i zabawach andrzejkowych. Nie zabrakło również wróżb oraz lania wosku przez dziurkę od klucza. Wszyscy się świetnie bawili..

POKAZ BANIEK MYDLANYCH – Dziś w przedszkolu odbyły się warsztaty i prezentacja pt. „Magiczne Bańki mydlane” Dzieci mogły same zrobić bańkę oraz zamknąć się w wielkiej,kolorowej bańce. Wszystkie przedszkolaki miały wielką frajdę.

EDUKACJA EKOLOGICZNA Z UDZIAŁEM PANA BŁYSZCZAKA – W dniu wczorajszym  przedszkolaków z grupy Winogron, Poziomek i Zero odwiedził Pan Błyszczak. Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach. Segregowały odpady oraz z pomocą Superbohatera wykonały samoloty. Pan Błyszczak zrobił z nami zdjęcie i wręczył każdemu kolorowanki.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – Dziś dzieci ze żłobka oraz przedszkola obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Wszyscy przynieśli swoich pluszowych przyjaciół, bawili się z nimi oraz stworzyli piękne prace plastyczne.

ZWIEDZANIE TEATRU – Dziś Poziomki oraz grupa Zero wybrały się do Teatru w Świdnicy. Miały okazję zobaczyć pracownię taty Piotrusia.Znanego świdnickiego artysty Roberta Kukli oraz jego dzieła. Mogły przyjrzeć się z bliska wszystkim pomieszczeniom teatru wraz z reżyserką…i zaśpiewać na prawdziwej scenie do mikrofonu. Dzieci były bardzo zadowolone.

DZIEŃ JEŻA– Z okazji Dnia Jeża, który obchodzony jest 10 listopada dzieci z grupy mandarynek cytrynek wykonały prace pod postacią jeża. Jeże wykonane zostały gruszek oraz wykałaczek.

UROCZYSTOŚĆ 100  ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI– Dziś odbywało się Ogólnopolskie Śpiewanie Hymnu Polski. O godzinie 11.11 wszystkie przedszkolaki i żłobkolaczki uroczyście odśpiewały Mazurek Dąbrowskiego. Wszystkie dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne związane z obchodami tego święta.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK – Zerówka Poziomki i Winogrona obchodziły dziś Dzień Postaci z Bajek oraz czytanie baśni. Uczennice Szkoły Podst. 315 czytały dzieciom baśń Andersena Królowa Śniegu. Przedszkolaki prezentowały stroje i gadżety swoich ulubionych bajek i filmów.

Content | Menu | Access panel