LIPIEC


„LODY LODY” – dzieciom z grupy Poziomek zachciało się lodów:-) postanowiliśmy po śniadaniu wybrać się do sklepu „Żabka” i kupiliśmy sobie lody. Dzieci samodzielnie wybrały i dokonały zakupu.

 SALA ZABAW „TĘCZA” – Dzieci z grupy Poziomek oraz grupy Zero miały okazje uczestniczyć w nagraniu filmu promocyjnego w sali zabaw „Tęcza”. Dzieci w tym dniu bawiły się na sali, miały pyszny poczęstunek orz były zamykane w bańce mydlanej.

WARSZTATY EDUKACYJNE – Za nami kolejne warsztaty edukacyjne. Tym razem dzieci tworzyły zapachowe mydełka. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach i otrzymały w prezencie małe upominki.

WAKACYJNE ZAJĘCIA NA KORCIE TENISOWYM – Podczas wakacji, w każdy wtorek dzieci z najstarszych grup jeżdżą na zajęcia z tenisa. Przedszkolaki podczas zajęć aktywnie spędzają czas. Uczą się jak prawidłowo trzymać rakietę, odbijać piłkę, przyjmować odpowiednią pozę podczas rzutu. Przedszkolaki bardzo lubią zajęcia z trenerem, uczą się przy tym gry zespołowej.

WYCIECZKA DO OSTOI  NAD MŁYNÓWKĄ – 06 lipca przedszkole wybrało się na wycieczkę edukacyjną gospodarstwa agroturystycznego w Mościsku. W pięknych, wiejskich terenach dzieci nauczyły się prać na tarze w bali, robić kanapki z warzyw z wiejskiego ogródka. Przedszkolaki mogły obserwować  z bliska zwierzęta wiejskie, które  też karmiły kukurydzą, jabłkami i zbożem. Wycieczka była bardzo udana. 

WARSZTATY EDUKACYJNE – 4 lipca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty, na których dzieci wykonywały od podstaw wakacyjną,muszelkowa świecę. Ciepłą parafinę zasypywały darami morza. Gotową świecę można już zapalić wieczorem, przenosząc się w nadmorski klimat.

ZAJĘCIA Z JOGI – Co dwa tygodnie w czwartki w naszym przedszkolu odbywać się będą zajęcia z jogi. Instruktorka nauczyła dzieci ćwiczeń relaksacyjnych i rozciągających: piesek, kogut, kot, kurczaczek itd. Przy okazji dzieci mogły usłyszeć polecenia w języku hiszpańskim.

BASEN W OGRODZIE NASZEGO PRZEDSZKOLA –  przyszło lato, a z nim upały. Aby dzieci zadowolić, jak co roku korzystamy z kąpieli w basenie w naszym ogródku przedszkolnym. 

Content | Menu | Access panel