Polly the Collie


Znaczenie edukacji przedszkolnej i „Polly the Collie”

Edukacja przedszkolna jest kluczowa, gdyż:

● Nauka we wczesnym wieku wywiera ogromny wpływ na rozwój dziecka, jak też na tworzenie się połączeń

mózgowych.

● Żeby zapewnić dziecku lepszy start i powodzenie w przyszłości niezbędne jest, by początki nauki były

pozytywnym przeżyciem.

● Aby umożliwić dzieciom jak najszybszy rozwój, należy zadbać o zaspokojenie ich fizycznych i rozwojowych potrzeb w bezpiecznym, pełnym szacunku i stymulującym otoczeniu.

Wprowadzenie do nauki języka poprzez muzykę, piosenki, taniec i ruch

Polly the Collie to radosny i rozśpiewany pierwszy kontakt z językiem angielskim. Dzieci zapoznają się z różnymi stylami muzycznymi, takimi jak rap lub jazz. Do każdej piosenki opracowana została specjalna choreografia, która umożliwia dzieciom pełniejsze zrozumienie jej treści i zapewnia świetną zabawę podczas każdego jej wykonania.

Nauka języka angielskiego poprzez muzykę i piosenki

● Polly the Collie to wyjątkowo skuteczna metoda nauczania języka angielskiego poprzez intensywny kontakt z muzyką.

● Dzieci uczą się, śpiewają, powtarzają, recytują, bawią się i grają w gry w oparciu o 14 specjalnie dla tego kursu napisanych piosenek w języku angielskim.

● Aranżacje muzyczne piosenek są wesołe, w różnorodnych stylach i tempach, a teksty są tak napisane, że podobają się przedszkolakom.

● Opierając się na najnowszych badaniach nad przyswajaniem wiedzy przez mózg dziecka, na całym świecie wiodący pedagodzy wprowadzają muzykę do programów nauczania jako narzędzie do przekazywania wiedzy.

Angielski z Polly to coś więcej niż kurs języka

● Piosenki i ćwiczenia z Polly the Collie umożliwiają naukę angielskiego poprzez wypowiedzi ustne, ruch i stymulację wizualną. Zapewnia to zaangażowanie obydwu półkul mózgowych w proces nauczania, co dodatnio wpływa na przyswajanie wiedzy, również z innych dziedzin.

● A najważniejsze jest to, że dzieci naprawdę dobrze się bawią przy piosenkach, opowiadaniach i zabawach z Polly the Collie, co w dużej części sprawia, że nauka z Polly jest tak efektywna.

Content | Menu | Access panel